FAGUS - natura jest nam bliska

Firma Fagus Sp. z o.o. od 2007 roku zajmuje się letnim i zimowym utrzymaniem terenów oraz zakładaniem i kompleksową pielęgnacją terenów zieleni w Warszawie i okolicach.

Nasi pracownicy posiadają fachową wiedzę, umiejętności i doświadczenie co pozwala sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów. Naszą kadrę tworzą wykwalifikowani absolwenci Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego z zakresu ogrodnictwa, architektury krajobrazu oraz ochrony środowiska.

Umiejętne wykorzystywanie i posługiwanie się dostępnymi na rynku narzędziami, pozwala nam na zapewnienie najwyższej jakości usług i znaczne skrócenie czasu ich wykonywania. Wykonywane przez nas usługi m.in. pielęgnacji i zakładania zieleni jak również utrzymywania terenów to nasz znak firmowy i główny priorytet stawiany przed każdym powierzonym nam przez klienta zadaniem.

Nasi potencjalni klienci sami mogą ocenić sposób i efekt wykonywanych przez nas usług utrzymywania i zakładania terenów zielonych, czy też aranżowania elementów małej architektury... wystarczy spacer po parku czy po jednej z Warszawskich ulic.

Firma Fagus Sp. z o.o. współpracuje z Zarządem Oczyszczania Miasta jak również z urzędami dzielnic m. st. Warszawy, spółdzielniami mieszkaniowymi oraz gminami podwarszawskimi.

Zaufało nam wiele instytucji i klientów indywidualnych. Ich zadowolenie to główny wyznacznik jakości usług zimowego i letniego utrzymywania terenów, czy też zakładania i pielęgnacji zieleni wykonywanych przez firmę Fagus Sp. z o.o.